Kezdőoldal » Otthon » Kert » Eperpalántát ti honnan rendelt...

Eperpalántát ti honnan rendeltetek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél rendelni? Egy vagyon lenne, és nincs értelme.

Tavaly voltam egy kertészetben, ha jól emlékszem, 450 Ft volt egy palánta, csak pislogtam. Akinek van, az nem győz tőlük megszabadulni.

Kérdezz meg pár kertes ismerőst, akár az utcátokban. Vagy írd ki városnévvel együtt kertes facebook-csoportokba.

ERgyébként egy ismerősöm, aki most szedett fel, 40 Ft-ért adta, több százat elvittek tőle egy nap alatt.


De ugye tudod, hogy ha most kezdesz telepíteni, abból idén már nem eszel? Tavasszal is lehet, és lenne rajta pár szem termés, de akkor sem ilyenkor, a héten már május van. Márciusban lehetett volna.

Viszont a legjobb neki az ősz, október környéke. HA most telepíted, nagyon-nagyon kell locsolni. Mondjuk mindig, mert nagyon vízigényes. De lassan már elvirágzik, nálam legalábbis már lehullottak a szirmok.

Vagy arra koncentrál, hogy magához térjen és begyökeresedjen, vagy arra, hogy termést neveljen.

2020. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy most honnan lehet, azt nem tudom, de Oázis kertészetekben szokott volt lenni palánták is, meg már picit nagyobbacska eperfa csemeték is.
2020. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!