Kezdőoldal » Otthon » Kert » Uborka magot elvethetem már a...

Uborka magot elvethetem már a szabadföldbe?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kabakosokat (tök, cukkini, uborka, dinnye, stb.) Szent György nap után vetjük - ápr. 24.
2021. ápr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én most vetettem el őket, bentre üres tejfölös kupába :) Ha kihajtanak, akkor ültetem csak ki.
2021. ápr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor en is bent elvetem majd később kiultetem. Köszönöm!
2021. ápr. 3. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vesd bentre ha egész napos napsütést tudsz neki biztositani. Máskülönben megnyulnak gyengék lesznek. Nem annyira szeretik a palantazást. Érdemesebb várni vele aztán kint elvetni.

Egyébként ezeket április utolsó napjaiban szoktuk vetni szabadföldbe.

2021. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meleg szobában nem tudod megoldani, hogy ne nyúljanak meg. Mivel éjszaka is meleg van, fény meg nincs, tehát nyúlnak. Fólia nélkül jobban jársz helybe vetéssel.

De ha sok mag van, akkor próbáld ki egy-két szemmel. Legalább tapasztalatod lesz. Ha uborkád nem is...

2021. ápr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!