Kezdőoldal » Otthon » Kert » Magy baj hogy ma elvetettem a...

Magy baj hogy ma elvetettem a cukkini es uborka magokat a szabadföldbe?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
24. Után szokás..... Még hidegek az éjszakák...
2021. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is április végén szoktuk elvetni, nem nagy baj, de a hidegeket nem szeretik, a héten még itt volt -4-5 fok is, ha jó idő lesz akkor érdemes. Lehet ugyan ott lennél vele 2 hét múlva is.
2021. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ültettem többféle magot mostanában.Kiderül mi lesz vagy mi nem lesz belőle.Igazából gond nincs ha nem indul be a dolog.Lehet ismét magozni ha már melegebb lesz
2021. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, mennyire nagy baj.

Lehet, hogy jó idő lesz végig, és korábban lesz termésed.

De lehet, hogy kikel gyorsan a jó időben, aztán rájön egy fagy, és kampec.

Lehet, hogy fagy nem lesz, de fagyközeli hőfok igen, vagy pedig hosszabb ideig nem megy 10 fok fölé nap közben se a hőmérséklet. Akkor megfáznak, és ott lesznek ugyan kikelve, de nem nőnek sehová, hiába jön a szép meleg idő.

Vagy bejön egy hideg idő most, és a hideg földben a megduzzadt magok megrothadnak, ki se kelnek.

Szóval, bármi lehet. De a naptár ellened dolgozik. Ezért nem szokták ilyen korán.

2021. ápr. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Basszus.. :(
2021. ápr. 11. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!