Kezdőoldal » Otthon » Kert » Akkus fűszegélynyíró?

Akkus fűszegélynyíró?

Figyelt kérdés

30 ezer forint környékéig, milyen fűszegélynyíró ajánlott, amihez jár akksi és töltő is?


Nem kell sok füvet vágnom, csak kerítés tövét, meg amit nem tudok levágni a rendes fűnyíróval. Kézzel gyomlálgatni nem mindig lenne türelmem, meg a másik, van hogy gyökérrel együtt kijön a csomó, na ott az már csúnya lenne. Meg vannak területek ahova le lett pakolva ez-az, körülnövi a fű, megint csak nem tudom levágni a rendessel.


2021. máj. 27. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Imadni fognak a szomszedaid! :)))
2021. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Flexed mar van? :D
2021. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Flexem van, most hétvégén tervezek vele kicsit vagdalni :) Fognak hát, neki is van. Jó kis mega-szúnyog-zümmögés.
2021. máj. 27. 12:37
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyébként Güde-nél maradok szerintem, közben nézelődtem.


18v-os, műanyagkéses, nagyobbra nincs cash, kisebbel meg bohóckodás lenne de nem fűnyírás a történet.

2021. máj. 27. 12:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hangos az elektromos. Nem zavaró. Amikor viszont benzinessel vág a kertszomszéd, egymás hangját nem halljuk a saját udvarunkban.
2021. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az első kettő, valami unatkozó panellakó lehet.

Ha jól tévedek, akkor a Lidl-ben pont akciós.

3 év garival!!

2021. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor elmegyek ma ránézek, bár sokat nem várok tőle. Meg elkapkodják hamar, lehet mire megyek fél ötkor már nem lesz...
2021. máj. 27. 14:32
 8/10 A kérdező kommentje:
Ami most akciós az nem az amire gondoltam...
2021. máj. 27. 14:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocs, eltévesztettem, mert két reklámújságot megnéztem.

Az Aldiban lesz kétféle is de vasárnaptól.

Keressél rá.

2021. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt is néztem :) Csak azért nem akarok bejönni megyeszékhelyre (jó, fél óra oda, meg vissza kocsival de na) vasárnap hogy még éppen megcsípjek egyet (mert hogy hétfőn délután már nem lesz az is száz...) :)
2021. máj. 27. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!