Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyi a reális ár szilfa...

Mennyi a reális ár szilfa "vesszőkért"?

Figyelt kérdés

[link]


Ez normális árban van?



2022. márc. 23. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy csokorban 20 db van. Amennyiben egy csokor 1700 Ft az azt jelenti hogy egy vessző 85 Ft.

Ezt szerintem döntse el mindenki magának hogy megéri e. Véleményem szerint attól függ, hogy mihez. Én inkább a kosár készítés téren mozgom, és ahhoz, nem éri meg illetve nem is épp a legjobb anyag, amennyiben nekem nem kosárfonáshoz kell van rá esély hogy számodra megérje, ez tőled függ.

85ft/db

2022. márc. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez ültetni van, úgy már talán megéri, főleg kútból öntözve. Mindenesetre keress a fajtára jófogáson is! ;)
2022. márc. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez gyökeres dugvány, nem?

Így nem túl jó ár, a Jófogáson 40-ért árulnak sokkal nagyobbakat.

2022. márc. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de Hajdú-Bihar Megyében nem találtam olcsóbban. Egyébként ha ezt eltütem simán a homokba megmarad vagy kell hozzá valami?
2022. márc. 24. 08:32
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Olcsó, kertészetben szilfavessző 170-250 ft-ba kerül. De mindenképp kertészetben venném, ott vírusmentesített, certifikált vesszőket adnak és a szilfa eléggé könnyen lesz beteg.
2022. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szaporítani lehet valahogy? A szomszéd (elhagyott) telkén a kerítés mentén azzal van végig ültetve. Kb 40-50 méterre való kellene.
2022. márc. 24. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Levágod, elhajítod, kigyökerezik. :)

Vágsz még most kihajtás előtt 25-30 cm-es darabokat. (Korábban jobb lett volna.)

Felásott földbe ledugod úgy, hogy csak a felső rügy látszódjon ki. Jól beöntözöd. Aszály idején nyáron is öntözöd.

Iskolába is le lehet dugni, de ha végleges helyre teszed, akkor egy évet nyersz. Esetleg azért tegyél iskolába, hogy ahol mégse marad meg, ott tudd pótolni.

2022. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!