Kezdőoldal » Otthon » Kert » Magot növeszt a leander? Jó az?

Magot növeszt a leander? Jó az?

Figyelt kérdés

Kb. 1 méter magas a növény, virágzik már néhány éve, de ilyet még nem láttam rajta. Eddig elvirágzott, majd lemetszettem utána. Most még le se száradt minden virág, sok elnyúlt helyen mintha magot növesztene... Legalábbis sok tök képződik.

Mit csináljak, hagyjam, vagy ezzel együtt metsszem ki?



2022. szept. 4. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A nagy megnyúlt virágok legalább 1/3 lemetszettük.Így bőven van még ideje regenerádlódni a téli betárolás előtt.Tavasszal hozza az új ágakat.
2022. szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a magokat el tudod vetni, de jópár év, mire virágzó növény lesz belöle. Ha nem akarod vetni, akkor nyugodtan vágd le.
2022. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én rögtön levagom ezeket a magtokokat, hogy ne abba menjen a növeny energiája hanem inkabbvúj viragokat hozzon.
2022. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!