Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi lehet a fűnyíróval? kb...

Mi lehet a fűnyíróval? kb 5percig hibátlanul működik, majd elkezd erősen ingadozni a fordulat majd leáll.

Figyelt kérdés

5-10 percig megy, majd felpörög-majdnem leáll, megint felpörög, majd megint majdnem leáll, ezt játssza egy darabig míg végül le nem áll.


utána be sem lehet indítani csak kb 20perc pihenő után, amikor is megint működik 5 percig, majd megint elkezdi a fentebb leírt tüneteket..


A karburátort már egy párszor szétszedtem és kipucoltam, elvileg üzemanyagot kellene hogy kapjon.


Arra gyanakodtam hogy nem folyik elég gyorsan a karburátorba a benzin, ezért menet közben kifogy az ülepítőből és ezért áll le. (ami a 20 perc pihi alatt lassan újra feltöltődik, ezért megy megint 5 percig) legalábbis ez volt az elmélet..


De akárhányszor ellenőriztem, mindig rendesen folyt a benzin a tűszelepnél..


Milyen hiba lehet még, még nézzek még meg?


2023. ápr. 2. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen fűnyíró ez ?
2023. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Egy ilyen kétütemű: [link]
2023. ápr. 2. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem olyankor volt hasonló tünetem, mikor a levegőszűrő szivacs már kvázi nem szűrt semmit, ketté is volt törve, stb és nyelte a port rendesen a gép.

Ezerrel kutattam, hogy mi lehet a karburátor problémája, de végül ez a banális probléma volt a hiba forrása, és egy új szűrő megoldotta a problémát.

2023. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 kitisztítottam a szivacsot, meg próbáltam bele vágni vastagabbat hogy egy kicsit több anyagot kapjon, de nem igazán volt változás


Meg mint említettem 5-10 percig teljesen jól működik, majd hirtelen megjelenik a tünet.

2023. ápr. 2. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán túl olajos a keverék.
2023. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Majatom ***** válasza:
Próbáld meg meglazítani a tanksapkát, miután leáll. Ha szisszen egyet, és utána be tudod indítani, akkor eltömődött a sapka szellőzője, és nem tud levegő menni a benzin helyére működés közben. Jártam már így négyüteműnél.
2023. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!