Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha ecettel irtanám a gazt,...

Ha ecettel irtanám a gazt, utána mennyi idő, míg vethetek vagy ültethetek a talajba?

Figyelt kérdés
Az ecetet permetezve, vagy öntve jobb kijuttatni, illetve utána mennyi idő, míg lebomlik, és a föld újra beültethető lesz?

2023. ápr. 20. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Semmi ertelme. Nem gyomirto az ecet.
2023. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es


Nagyon sok helyen (neten) ajánlják az ecetet gyomírtásra. Én nem használom/használnám.


Több helyen permetezve javasolják, inkább olyan helyekre, ahol végleg íratni akarják a gyomot, pl.: térkő között.

Nem olvastam olyat, hogy a leendő veteményes helyén írtanák ecettel a gyomokat.

2023. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Én kipróbáltam egy 3 összetevős receptet, ami filléres és gyönyörűen kiírtja a gazt a térkövek közül.

Sajnos ezt is kb. 2 havonként meg kell ismételni, mert újra kinő a gaz.

2023. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Mi ez az ecet mánia mostanában? Az ecet a savanyúságba való.
2023. ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es


Ilyesmiket ajánlanak egymásnak "bio" megoldásként.

Tavaly olvastam a facebookon, hogy az ecet mindenre is jó, gombára, tetvekre.....

Utána sorban töltötték fel a képeket q kinyírt haszon növényekről :)

2023. ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

A kövek között 20%-os ecet + mosogatószer + konyhasó vízzel való feloldása után lehet lepermetezni a gazt.

Simán kiírtja egy nap alatt fillérekből és nem kerül kemény ezresekbe mint a a boltban kaphatóak.


A haszonnövényekre ne fújjad majd.

2023. ápr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!