Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha nem állítható egy önjáró...

Ha nem állítható egy önjáró fűnyíró menetsebessége, akkor milyen alap"fokozaton" mehet nagyjából?

Figyelt kérdés

A kérdésem egy konkrét fűnyíróra vonatkozik ,ha esetleg így könnyebb a válaszadás;

(FŰNYÍRÓ FIELDMANN FZR 5611-B OHV 196CM 56CM 75L FÉM ÖNJ)

Ár érték arányban tökéletes lenne, de nem tudom hogy szaladni kell-e utána, vagy kényelmes lassúra vannak állítva.

Kisebb m³-s motorral rendelkező testvérét, amin állítható a sebesség, a legkisebb, vagy 2. fokozatban volt kényelmes használni.

Vagy: Hol tudnék ennek biztosan utána kérdezni?


2023. jún. 8. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan hülyék a gyártók, hogy futva jó vágni a füvet. És le is kell vágni rendesen, ahhoz meg nem nagy sebesség kell.
2023. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szaladni nem kell, de egy tempós séta, nem totyogás.
2023. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában 3,6km/ó az 1 sebességes gépeké.

Átlag gyaloglási sebesség 3-5km/ó

sietősen 5-7km/ó

2023. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,mentek a pacsik. Bevállaltam

Nem bántam meg.

Ugyan nem a "kívánt" sebességű ( alig 3-as kb) , de simán megszokható és még éppen kényelmes , jól irányítható (emiatt volt számottevő csupán a sebesség).


# Nagyon jó gép, nagy területre, dús és viszonylag magas fűre kifejezetten ajánlom, megéri.

2023. jún. 14. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!