Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fűkaszából honnan folyhat a...

Fűkaszából honnan folyhat a benzin?

Figyelt kérdés
Kétütemű Alko fűkaszáról van szó, 1 évvel ezelőtt vettem, idén első beüzemelés után azt vettem észre, hogy ha végeztem a fűnyírással és elteszem, akkor szép lassan kifolyik az összes benzin. Fűnyírás közben nem vettem észre, hogy bárhonnan is folyna. Nem lesz olyan a kezem, ruhám, sem a talaj ahová leteszem. Néztem a tankot, sehol nem látok repedést, hiába forgattam teli tankkal, sehol nem találtam szivárgást. Ötlet?

#fűkasza #benzin folyás
2023. jún. 16. 21:20
 1/4 L.. István ***** válasza:
Mivel a tankban van a benzin ezért kizárásos alapon csak azzal lehet a gond. Esetleg tedd le valami tiszta rongyra és nézz időnként rá, látsz-e foltot. Ha igen cseréld ki, vagy csak öntsd ki belőle a maradék benzint használat után.
2023. jún. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szomszéd felé van ajtó? :D
2023. jún. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kifolyik, vagy eltűnik?
2023. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Majatom ***** válasza:
Próbáld ki, hogy ha használat után letekered a tank beöntőjét, aztán visszateszed, akkor is kifolyik-e a benzin. Ha nem, akkor valószínűleg a karburátorban a tűszelep nem tud lezárni teljesen valami kosz miatt, és a nyomástól kifolyik a benzin. A kupak levételével kiengeded a nyomást, így nem fog tudni kifolyni a benzin.
2023. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!