Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a baja a sütőtöknek? Miért...

Mi a baja a sütőtöknek? Miért ilyen foltos néhány? Érdemes előbb leszedni és fogyasztani vagy lefagyasztani? Kevésbé fog elállni? Honnan tudom, hogy már tényleg leszedhető és érett?

Figyelt kérdés

A héten megnézegettem a sütőtököket, mert korábban találtam egyet, ami kezdett rohadni. Most láttam először, hogy néhány db sütőtökön ilyen foltok keletkeztek.

Ha rohad vagy beteg, akkor inkább leszedem és elkészítem valahogy. Jó telt magjai voltak már, sárgás édeskés íze, de nem annyira volt édes, mint a bolti. Ez ilyen lesz és már jó vagy még nem érett teljesen?


[link]

[link]

[link]



2023. okt. 1. 10:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez betegség, nem a föld vagy fű okozza. Legfeljebb annyiban, hogy ott nyirkos a héj, könnyebben támad a betegség.
2023. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!