Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyire veszélyes a higítós...

Mennyire veszélyes a higítós festék a földre öntve?

Figyelt kérdés
Apukám tegnap kb. 1-2 dl higítós festéket kiöntött a kerítésen túlra. A közeljövőben fogok oda ültetni egy rózsát, egy orgonát és pár hagymát. Mekkora kárt okozhatott a földben a vegyszer? Mi a teendő?

2023. okt. 2. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én véletlenül felborítottam a benzines kannát, kifolyt kb. 1 liter mire észrevettem. Egy teljes éven át nem nőtt ott semmi.
2023. okt. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semekkora kárt. Nem kell mindennek bedőlni. Rengetegen élnek a hozzá nem értők hülyítéséből. Egy csődbe ment cég miskolci telephelyén úgy egy köbmétert találtak meg a talajba öntve és betemetve, és a környékbeli növényeknek semmi bajuk nem volt, benőtte a bozót az egészet.

Az a kis hígító elpárolog belőle, a festék megszárad, akkor majd a festékes földet - ami valójában szennyezett - belehajítod a kukába, és ennyi volt a történet.

2023. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tartasz tőle, azt a kis lapát földet szórd máshová vagy a kukába. A higító egyébként elpárolgott már.
2023. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!