Kezdőoldal » Otthon » Kert » Csináltam egy apácsarácsot...m...

Csináltam egy apácsarácsot...megoldás lehet,ha lekenem gázolajjal?

Figyelt kérdés
márc. 12. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel akarod gyújtani, akkor igen. Amúgy nem. A gázolaj nagyon büdös.
márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Örökké azt szagolnád .
márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az udvaron van...

Egy hónapja duggattam vadszőlő vesszőket,majd az lesz rá felfuttatva.

márc. 12. 21:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Hacsak nem laksz olyan helyen, ahol nem tudsz barkácsbolthoz hozzáférni, akkor nincs erre ok.

Kb. 1000-1500 Ft-ért kapsz fához való kezelőanyagokat.

márc. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A gázolaj magában nem jó semmire. Fáradt motorolaj, gázolajjal hígítva, az véd. De tényleg nagyon büdös.

Fenyőléc? Ha szerencséd van, 8-10 évet is kibír. Utána majd valahogy ki kell cserélni a vadszőlő közt...

Rendes favédő cuccal is összeállítás előtt kellett volna lekezelni. Mivel nem a külső részek fognak elkorhadni, hanem ahol érintkezik két léc, tehát ahová a favédő szer nem tud bemenni, de az esővíz igen.

Tegyél le betonba pár vasoszlopot, hegessz hozzá valami erősebb síkhálót (vagy gyengébbet merevítve), és az kitart addig, ameddig te. Most lefested feketére, utána meg már nem számít, ha befutotta a növényzet.

márc. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5: De mért pont feketére?
márc. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz az, hogy faanyagot azelőtt kezelünk le, hogy abból építenénk, de most már mindegy. Inkább lenolajjal kezeld le, a legolcsóbb megoldás.
márc. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6

A fekete csak egy tipp volt, lehet barnára is, amelyik épp van otthon megmaradva. Ez a kettő olyan, hogy nem feltűnő, ha átüt rajta a rozsda. (Fehér esetén nagyon csúnya.)

márc. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább fáradt olajjal kend be.
márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8: Ja, értem.
márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!