Kezdőoldal » Otthon » Kert » Virágzó sárgadinnyével jelenle...

Virágzó sárgadinnyével jelenleg lehet kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

Sajnos elég korán ültettem el a magokat benti kis palántázó dobozba és már akkorák a Sárgadinnye növények ,hogy virágoznak. Tudom,hogy elrontottam,de sajnálnám ha tönkremennének.

Mit tehetek értük? Kiültetni talán még nem lenne jó ötlet ugye?

Ültessem nagyobb edénybe őket és hagyjam ott nőni őket? Ha kikerülnek kb 1 hónap múlva akkor lesz baja a termésnek a kiültetés miatt?

Előre is nagyon köszönök minden segítő választ.


ápr. 12. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán ki lehet ültetni.Jövő hétre hűvösebbet mondanak de fagyot nem.
ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 Fagyot ugyan nem mondanak, de a talaj menti fagy simán benne van a pakliban, és az épp elég is a dinnyének!
ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ültesd őket nagyobb cserépbe és tedd ki őket a szabadba, jövő héten pedig mikor jön a hideg, vidd be őket arra az időre.
ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A virágokat persze szedd le, még majd ültetés után is, ameddig nem lesz legalább 70-80 cm futása.
ápr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!