Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az eper mennyire bírja a...

Az eper mennyire bírja a vizet? Elrohad egy idő után nagyobb esőzés után?

Figyelt kérdés
A ház előtti részre van elvezetve az eresz. Kb 2 méterre van egy ágyás eper, szeptemberben ültettem át oda. Szinte egész éjjel esett és reggel láttam, hogy pár tő vízben áll. Tudom, hogy ha eláll az eső, akkor azért hamar elszívja a vizet és jó pár napig eléggé nedves marad a föld. Mennyire bírja ezt az eper? Átültetésnél erre nem gondoltam sajnos. Virágok is vannak ott, eddig azoknak sem volt ezzel problémájuk, ezért sem merült fel bennem, hogy lehet az epernek nem a legjobb hely.

ápr. 24. 06:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A növény bírja a termés nem.
ápr. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jobb lenne ősszel átültetni máshova és erre a részre virágokat ültetni?
ápr. 24. 07:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyümölcsök alá tegyél szalmát, ami megemeli azokat és nem állnak vízben
ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van,a növénynek semmi baja nem lesz viszont ha érik a sok eső miatt könnyen rohad.
ápr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Nem mocsári növény.
ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Rekordtermést hozott nekünk amikor vízben állt, na de naponta kellett szüretelni így el se rohadt.
ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!