Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fűkasza berántót nem lehet...

Fűkasza berántót nem lehet valahogy meghekkelni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kell berántani a kaszát. Óvatosan húzom, amíg meg nem akad. Utána viszont erőből kell neki küldeni, mert jó a kompresszió.

Pár rántás után viszont kiugrik a rugó a pöcökből, ahova be kell akasztani.

A gyárit párszor már újratekertem. Kis ideig működött csak. Utána vettem kínai/piacos berántókat és azok is gyorsan megadták magukat.

Olyan hülye kialakításuk van ezeknek. Semmi sem fogja le a rugót, ki tud ugrani a helyéről simán.

Volt már valakinek ilyen gondja? Mi a megoldás?


A kasza is egy 20 ezer forintos kínai csoda. Viszont minden rendben van vele, csak a berántók nem bírják. Már nem akarok többet költeni rá. Csak van valami megoldás, hogy ne ugorjon ki a rugó.


máj. 21. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem tudom milyen kasza, de biztosan nem így kell berántani. Ne csodálkozz rajta, hogy kiugrik a rugó, hiszen mindent megtettél annak érdekében, hogy a lehető legnagyobb erővel kelljen megmozdítani a hengert.
máj. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne állj meg, mert akkor lesz legalább lendületed, ès könnyebb lesz berántani.
máj. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamit nem jól csinálsz. Talán túlhúzod?

Nekem eddig 4 kínai kaszám volt, egynek ment tönkre a berántója, de az is műanyag törése miatt. És a régi kaszáról átrakott berántó azóta is jó.

máj. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl rántod.
máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!