Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lopótököt lehet szeder mellé...

Lopótököt lehet szeder mellé ültetni?

Figyelt kérdés

máj. 22. 09:23
 1/10 L.. István ***** válasza:
Miért ne? Csak ugye legyen neki mire felfutni.
máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Simán, csak ahogy 1-es írta, legyen helye a lopótöknek is.

A szeretet érdemes összefogni, tetszeni közben, mert mindenre ránő.

máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2-ben a telefon átírta.

Nem a "szeretetet" hanem a szedret. 😜

máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 L.. István ***** válasza:
#3: És metszeni :-D
máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ugyanarra a támrendszerre akarod futtatni? (Mert más értelmét nem nagyon látom a kérdésnek.)

A lopótök ráfut a szederre, és akár túlságosan is beárnyékolhatja. Ha termés lesz, akkor - amennyiben annak a súlyát egy szedervessző tartja - törés lesz belőle. De egy erős szederbokor a közelében gyökerező lopótököt nem is nagyon engedi fejlődni, mert a gyökerei kiszedik alóla a vizet és tápanyagot. A lopótököt egyébként is jobb lett volna korábban, május végén ültetve már eléggé kétesélyes.

máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4 Azt is.

Hülye telefon, még bolondabb használója (én).

😁😁😁😜

máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet persze.
máj. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#5 valami tanács, hogy nagyobb eséllyel nőjenek ki?

máj. 23. 11:26
 9/10 L.. István ***** válasza:
#8: Nekem azt mondták, hogy picit roppantsd meg a magot, úgy ültesd el valamibe, tartsd odabent és ha már kibújt akkor ültesd ki. Garanciát nem vállalok ért, nem próbáltam ki.
máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8

Mármint, hogy nagyobb eséllyel keljenek ki?

Én, ha már el vagyok késve a tök vagy dinnye vetésével, akkor öntök pár deci vizet a fészekbe, és a sárba nyomom a magokat vagy 2 centire. Utána porhanyós földdel töltöm fel a fészket. Ilyenkor már egy hét alatt ki fog kelni.

De most már így is eléggé el vagy késve, nekem legalábbis rossz tapasztalatom van a május végi vetéssel. Bár amilyen hűvös volt idáig az idő (semmi 35 fok), még akár szerencséd is lehet.

máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!