Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kiteszitek már a muskátlikat...

Kiteszitek már a muskátlikat az erkélyre?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Én tegnap kipakoltam minden növényt.Leandert,sétányrózsát,citrommuskátlit,kicsomagoltam a rózsákat,a hortenziát,a fiatal arum italicumot, a babért.

Csak a kaktuszokat nem még.

Védett helyre a sima muskátlit is kiteheted.

2011. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ha jön az áprilisi fagy?
2011. márc. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha jön egy hidegebb idő, visszaszedem őket. Szegények nagyon csúnyán felnyurgultak a lépcsőházban, semmi levelük nincs. Szerintetek most szaporítsam le őket vagy várjam meg, amíg kicsit megerősödnek?
2011. márc. 13. 07:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Szaporítani augusztusban kell,így mire a téli szállásukra kerülnek kellően begyökeresednek.Várj még a szabadba telepítéssel,még májusban is lehet fagy!
2011. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kitettem most őket, de ha hidegebb lesz, bekapkodom őket. Az augusztusi szaporítás nem élte túl sajnos a telet, pedig gyönyörű, lila-fehér tarka futók is voltak közte.
2011. márc. 13. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!