Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol lehet olyan növényt...

Hol lehet olyan növényt rendelni, melynek illatát nem bírják a macskák? Mi a neve?

Figyelt kérdés
Állítólag létezik ilyen macskariasztó növény!
2009. febr. 23. 14:53
 1/5 anonim válasza:

A macskák természetüknél fogva szeretnek dörgölőzni főleg ha párzási időszak van! Próbáld meg a macskát távlotartani hálóval nagy a macskát zárd be valahová pl:ketecbe

Attól függ hol tartod!! Sajnos én csak olyan növényt tudok amit szeret pl: menta,macska fű, ha ilyet veszel neki akkor kiélvezimagát rajta és békén haggya a többi virágot.

2009. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, ezt találtam egy netes oldalon:

Ez a növény a "Macskajaj" (Coleus canina Hybride). Állítólag két méter "hatótávolságú". Nem csak a macskákat, hanem a kutyákat is távoltartja a védeni kívánt területtől pl. virágágyástól. Olyan aromaanyagokat tartalmaz, amelyet a négylábúak nem szeretnek.

Remélem, segítettem.

2009. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a nevét nem tudom de a siebertz oldalán megtalálod de lehet hogy a starklnél is van
2009. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A citrom szagát utálják a macskák!
2009. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Állítólag citromolajat kell kis tálkába tenni a kert több pontjára és ahogy az párolog, a macska nem tűri a szagát. Citromolajat patikában, bioboltban lehet talán kapni.
2009. okt. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!