Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van olyan webáruház, ahol...

Van olyan webáruház, ahol szép párnákat, huzatokat lehet kapni hintaágyba, kerti székbe?

Figyelt kérdés
Ugyanolyat szeretnék mindenhova, de vagy egyiket, vagy másikat találtam, ráadásul nagyon csúnyákat.
2009. febr. 24. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz szét a Vaterán. www.vatera.hu.
2009. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én az elmúlt nyáron adtam fel, az árért soha nem kaptam azt a minőséget amit kaptam, elmentem egy kárpitoshoz és vettem tőle 2 db elég vastag szivacsot, mértere is vágta nekem, vettem rá anyagot vastagot olyan színűt ami nekem tetszik és hozzá szép párnahuzatnak valót. ezeket megvarrattam. a 100 ftos boltban vettem különboző méretű kispárnákat meg 2 hengerpárnát a széleire, sokkal mutatósabb mint amit kapni lehet, olcsóbb és kényalmasbb szerintem.
2009. febr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!