Kezdőoldal » Otthon » Kert » Olcsó átláthatatlan kerítés?

Olcsó átláthatatlan kerítés?

Figyelt kérdés
Milyen kerítést célszerű felhúzni, amitől a szomszéd teljesen nem lát át és még olcsó is? Mennyibe kerül kb a métere?
2011. jún. 17. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már meglévő kerítéshez lehet kötözni építési nádat. Tüzép telepen lehet kapni, de az árát nem tudom.
2011. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A hátránya, hogy egy-két év alatt tönkremegy! Mi így jártunk.
2011. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi, én is gondolkodtam a nádon, de a régi kerítést (megjegyzem vastag beton), elvitte az árvíz. És így fel lett húzva egy ideiglenes drótháló, ami ronda is, meg csak éppen, hogy néhány csövet sikerült lebetonozni, így csak a hajszál tartja állva.

Én valami betonra, vagy fa kerítésre gondoltam. De nem ismerem az árakat, egy jó 200 méternyi kerítés betonból pedig nem hiszem olcsó.

Keresgéltem neten:

[link]

Itt például vannak kerítések, de elég drágának tűnik, főleg, hogy nem is tudom, egy ilyen elem milyen széles. Esetleg valaki tud valamilyen olcsóbb megoldást? Vagy lehet nem díszeset vásárolni, hanem ilyen natúr kockalapot?

2011. jún. 17. 20:16
 4/11 anonim ***** válasza:
2011. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a közelben van, ahol ilyen kerítést csináltak, mint az első linken. Jól néz ki, de szerintem barom drága. Egy ilyen elem saccra 120-150cm széles lehet.

Ha ebből kell 200m, az majdnem 1,5 millió lenne csak anyagáron.

2011. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Használt hullámpala táblákból egész olcsó is lehet.
2011. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem a gyorsan növő tuja a legszebb és legtermészetesebb. ha sűrűn ülteted, akkor tuti nem látnak át, max hallanak.
2011. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A hullámpala ami eddig megfogott :D

Tuját akarok, de sok idő míg megnő, ha pedig kiszárad átlátni, amúgy is 200méternyi tujasor, azért elég durva. :D

2011. jún. 21. 20:18
 9/11 anonim válasza:
Nálunk Lonccal van befuttatva a kerítés bár a miénk csak 20 méter de 4 méterenként elég ültetni mert nagyon gyorsan nő.Ja és isteni az illata :)
2011. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Vagy a szomszédunk kerítése is szép bár gondozást igényel a mi részünkről is : a fagyal bokor.

De ez csak 2-3 év alatt dúsúl be annyira hogy nem lehet átkukucskálni rajta..

2011. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!