Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kis termetű hibiszkuszt bent...

Kis termetű hibiszkuszt bent a lakásban hogyan kell gondozni? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen virágja van, és méregzöld, fényes levelei. Kis termetű, azt mondták, hogy nem nő magasra, szóval nem lesz belőle fácska.

Még azt is mondták, akiktől kaptam, hogy elvileg kinti növény, de szeret szobában is lenni. Ha tápoldatozom, akkor 3 havonta virágba borul. Ez igaz? Nem fog kipurcanni télen a 23-24 fokos szobában?

Nagyon sajnálnám, mert csodaszép növény!!


2011. szept. 29. 17:19
 1/1 anonim válasza:
Nekem több féle szinü van,(szeretem mert nem kényes növény) a piros csokros már másfél méterre nött. Szeretik a szobában, ha valami esetleg mégsem tetszik neki (öntözés, napfény....)akkor ö majd jelzi azzal hogy lekonnyad a levele esetleg ha késön veszed észre lehull de semmi gond mert mindig uj leveleket növeszt. Ha nagyon kezd elnyúlni vagy nem tetszik a formája nyugodtan vágd vissza és a levágott ágnak ujabb hajtásai lesznek. Mikor visszavágod utána 1 darabig nem fog virágozni.
2011. okt. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!