Kezdőoldal » Otthon » Kert » A fűnyírót mivel kéne megtakar...

A fűnyírót mivel kéne megtakarítani?

Figyelt kérdés

A fűnyírót mivel kéne megtakarítani szakszerűen hogy ne legyen tiszta kula mindíg fűnyírás után. Egy fél napig kaparom vésővel meg spaklival mindig az aljából a fűsarat.

Mivel lehet azt gyorsan kitakarítani onnan? Egyáltalán takarítja azt valaki rajtam kívül?? :)


2011. okt. 17. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, én is takarítom minden nyírás után, mert a gyep víztartalmától rozsdásodik az egész alj, aztán egy idő után szétrohad. Én lekotrom e ráragadt füvet, aztán söprűvel lesöpröm.
2011. okt. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok az egyetlen, aki nem takarítja? Általában megütögetem, meg a nagyját lakaparom, de amúgy csak betolom a garázsba.

Most, hogy olvastalak benneteket, lehet én is alaposabb leszek.

2011. okt. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak nagyjából lekotrom róla a ráragadt füvet. Nem törekszem rá, hogy makulátlanul tiszta legyen, mint új korában, mert úgyis koszos lesz következő használatkor. Ez a dolga.

A fűnyíróm már van legalább 15-20 éves és semmi baja. Igaz a burkolat alumínium, a tengelyen és a késen van némi felületi rozsda, de azért nem lehet rá azt mondani, hogy szétrohadna a rozsdától.

2011. okt. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A férjem slauggal mossa le. olajos ronggyal áttörli utána. Néha elviszi élezni a kést.
2011. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Helló! az adapter alját én egy lapos fakanállal szoktam letakarítani minden egyes használat után! Nyugodtan takarítsd le te is mert az adaptered sokkal hosszabb életű lesz mintha nem kaparod le, belepenészedik a fűsár és hamarabb elkezd rohadni! Szerintem nem telik egy fél napba a letakarítása! Utolsó használat után alaposan megtisztítom és bekenem egy kis olajjal hogy a télen ne rohadjon! Hát sztem ez a leggyorsabb és legésszerűbb megoldása a dolgonak! jah és a fűnyírót mindig hátrafele döntsd meg!!!!
2012. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!