Kezdőoldal » Otthon » Kert » Egy hét múlva lehet még...

Egy hét múlva lehet még ültetni tulipánt?

Figyelt kérdés
Van egy csomó tulipánhagymám, jó lenne elültetni.
2011. okt. 18. 09:15
 1/6 anonim válasza:
Szerintem igen. Én is kb. akkor fogom.
2011. okt. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeptembertől december végéig lehet ültetni. Én volt, hogy karácsony és szilveszter között ültettem és gyönyörűen virágoztak tavasszal, kb. ugyanabban az időszakban, mint máskor.
2011. okt. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ennek nagyon örülök! Jó ültetést mindenkinek! :)
2011. okt. 18. 09:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tegnap csináltam meg, ugye szabadnapos vagyok holnapig és hétvégén teljesen rendbe raktam a kertet mivel a felújítás miatt nagyon szét lett bombázva, így már a tulipánokat el is ültettem és tavasszal folytatom az egyéb munkákat.
2011. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 titak ***** válasza:
Igen. Volt, hogy csak a tél végén ültettem ki őket, és némelyik még úgy is virágzott.
2011. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt mondjátok, hogy akár a tél végén is lehet ültetni hagymásokat? (Vagy csak tulipánt?) A tél vége mit takar? December, vagy akár január-február? Jajj de jóó!

Nálunk még eléggé limlomos a kert, mert építkezünk, de hamarosan befejezzük. A gyümifákat már elültettük a férjemmel, de rengeteg virághagymát kaptam nagypapám kertjéből, és szeretném őket elültetni, viszont, most még nem tudom, mert előtte rendben kéne tenni a kertet...

2011. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!