Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha kertészeti áruház katalógus...

Ha kertészeti áruház katalógusából szeretnék rendelni (Sieberz) mikor tegyem meg? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hortenziát, petúniát,verbénát, vaníliafát, "sunball"-t és sundaville-t szeretnék. Mikor rakhatom ki őket a teraszra?

2012. febr. 2. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Április vége, május eleje az tökéletes lenne.

Belinkelnéd nekem ezt az oldalt?


Virágbolond vagyok, mindig tele van az erkélyem nyáron :-)

2012. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze, nagyon szívesen!


www.sieberz.hu

www.starkl.hu


Köszönöm a válaszod!

2012. febr. 2. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd ki a katalógusból mit szeretnél venni majd nézd meg a neten máshol is.Szerintem sok mindent máshol olcsóbban megkapsz.
2012. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
bármikor megrendelheted, mert akkor küldik amikor már ki lehet rakni (ha telefonon rendelsz, akkor ezt meg is beszélhetitek). Kedves második válaszoló, ehhez kapcsolatosan tettem fel kérdést(kicsit később), ha tudsz válaszolsz rá (hol vegyem meg)?
2012. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó: nem tudtam, hogy ez így működik ezeknél az áruházaknál. A kérdésedre a válaszok engem is érdekelnek, majd figyelgetni fogom én is. Köszönöm!

2012. febr. 2. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!