Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol lehet gyökeres levendulát...

Hol lehet gyökeres levendulát venni és kb. mennyiért?

Figyelt kérdés
Tolna megyében lakok, ha tudodtok ahhoz közel, de nem muszáj, csak legyen.
2009. jún. 19. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A levendulát tőosztással, vagy hajtatással lehet szaporitani, Hajtatott dugványt ősszel kell ültetni, tőosztással pedig tavasszal lehet új növénykét kapni. Legjobb lenne, ha valahol találnál ismerősnél, aki hajlandó lenne neked dugványozni, de ha nem, tavasszal kertészetekben, esetleg nagyobb bevásárlóközpontban is tudsz venni (fűszernövényekkel együtt árulják), de ezek kétesek, nem biztos, hogy megmarad, ha kiülteted. Az ára bagatell.
2009. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a starkl katalógusban láttam, szerintem van netes áruházuk is. Én bagatellnek nem mondanám az árát, de megfizethető (3tő volt 1100 körül).

Nálunk a piacon is volt, egy tövet adtak 800-ért. Ahhoz képest a starkl tényleg nem sok :)

[link]

A virágzó évelők között találtam rá, de sajnos azt nem tudtam belinkelni. Most kifogytak belőle, de remélem később lesz, mert mi is szeretnénk ültetni!

Remélem tudtam segíteni.

2009. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
kertészetekben biztosan kapsz..én 270 ft-ért vettem darabját.......
2009. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
legutóbb a Lidl-ben láttam, de kertészetekben sztem tuti van. az Auchanban vettem én tavaly
2009. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!