Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mivel lehet a legolcsóbban...

Mivel lehet a legolcsóbban körbekeríteni egy veteményest?

Figyelt kérdés
Leginkább a kutyák miatt kell.
2012. jún. 1. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csirkeháló vagy vadháló, de ha van a közelben erdő vagy nádas, akkor azzal. :)
2012. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Villanypásztorral.
2012. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tavasszal egy kis területet úgy kerítettem el, hogy leszúrtam néhány vastagabb és viszonylag egyenes faágat (metszésből származó nagyobb ágak, még nem voltak törhetőre száradva...), majd ezeket kötöttem össze madzaggal és drótokkal, amit találtam.


Ez elég gyengus megoldás, de egy évig , szóval az idén biztos kitart. Ha nem annyira romboló a kutyád, hanem csak annyi jelzés kell neki, hogy tudja,, itt valami van, akkor arra jó... A miénknél bevált, nem bír átsétálni rajta, tovább nem forszírozza... Ha nem lenne ott, akkor simán átszaladna rajta, így meg kikerüli.


Amíg nem ruházok be tartósabb megoldásra, addig ez jó és tök olcsó...

2012. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!