Kezdőoldal » Otthon » Kert » Öntözőrendszer kiépitéssel...

Öntözőrendszer kiépitéssel kapcsolatos kérdés (részletek lent)?

Figyelt kérdés

öntözőrendszert szeretnék kiépiteni viszont a kutam (furt csőkut) vize nem biztos hogy elég hogy az egészet ellássa. hivtam egy szakembert aki szerint a kut mellé egy másik viztartályt kell épiteni ahol raktarozodik a viz két szivattyu kell az egyik ami áttölti a kutbol a tartályba és egy másik ami a tartálybol kifelé

erre egy olyan kb árat mondott szivattyu darabja 100-120 ezer körül plusz nemtudom még mik igy kijött neki egy olyan 500 ezer csak a kutmellé ásott tartylbol és a szivattyukbol az öntözörendszerről még nem beszéltunk

a kérdésem reális ez az ár? megbizhatok a szakemberben?


2012. júl. 31. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Még lényegesen kevesebb összeg esetén is minimum 3 mestertől kérnék árajánlatot, no meg hogy az a másik mit mond, hogyan lehetne megcsinálni stb.

(Nagyon meglehet, ha új kutat fúratsz, öntözőrendszerrel együtt is kijönne esetleg a feléből. Nem tudom, de biztosan rákérdeznék több mesternél.)

2012. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!