Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mályvát be kell már szedni...

Mályvát be kell már szedni erkélyről? Hogy tároljam télen?

Figyelt kérdés

Harmadik emeleten lakunk,pici erkéllyel,van ládában mályva.Szépen virít még,éjjel 3-4 fok van mostanság.

Meddig bírja kinn?

Ha már kinn hideg lesz neki,hogy tároljam télen? Sehol nincs hűvös,nincs pince,se tároló,lépcsőházban már nem lehet.

Szekrény tetejére fér igazán csak,de ott 20 fok van vagy több is.Visszavágni igy van értelme,hisz csak nyúlni fog.Milyen gyakran locsoljam?



2012. okt. 26. 09:32
 1/4 Mara Acoma ***** válasza:
Szia! Még én sem szedtem be, amíg virít szépen :) Futómályvád van? Jól bírják a hideget, még soha nem fagyott ki nekem. Amikor már nagyon hideg van nappal is, akkor szedem be. Levágom a ládából lecsüngő részeket és a kisszobában a szekrény tetején kitelel. Fog nyúlni, azokat vágdosd le, locsolni ritkán kell, csak amikor már porzik a földje. (központi fűtésnél, nálam kb 2hetente meglocsolom, de kevés vízzel)
2012. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sima mályvám van amik kinn vannak.


Illetve van egy cserépben futó,de az télen nyáron a konyhában van,az jól birja a telet benn,megszokta.


Sima mályvára is jó amit irtál?

2012. okt. 26. 10:00
 3/4 Mara Acoma ***** válasza:
Simám nincsen, de nagymamámnál azok is a szobában vannak télen, de nem vágja vissza őket, csak a nyúlást. Holnap megkérdem, mit szokott tenni vele, megyek felé délután és megírom.
2012. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is
2012. okt. 27. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!