Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hawaii rózsám lepotyogtatta...

Hawaii rózsám lepotyogtatta az összes levelét 2 nap alatt, mi történhetett vele?

Figyelt kérdés
A szára tetején látok levélkezdeményt, ebből gondolom, hogy nem beteg. A levelei elsőnek befodrozódtak,majd lehullottak. :(
2012. nov. 3. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A szobarózsák nem maradnak meg a szobában. Ki kell a kertbe ültetni.
2012. nov. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem szobarózsa, plumeria, pagodafa, ilyen neveken ismert
2012. nov. 3. 10:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem locsoltad túl? Ha nem, vidd hűvös helyre, és nagyon óvatosan locsold. Tavasszal újra kihajt.
2012. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
heti 1x locsolom, nyáron 2x, mert akkor igényelte, de amióta hűvös van, beéri 1-el. Arra gondoltam, lehet huzatot kapott :S
2012. nov. 3. 12:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány fokban van? Azért kérdem, mert szerintem a heti egy locsolás is sok. Inkább tartsd inkább szárazon, mert nagyon érzékeny a túlöntözésre. A legtöbb növény ettől hal meg, nem a szárazságtól!
2012. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly ez pusztul el:( Ősszel nem tudott rendesen kiszáradni mire vittem a teleltetőbe, persze ki is rohadt...

Nagyon sajnáltam!

[link]

2012. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
17-19 fokban ablakpárkányban, tavasszal vettem, akkor alig 10 cm magas volt, most majdnem 30, szerette a helyét... hova tegyem, megtudom még menteni? Nagyon sajnálnám ha elpusztulna:( Visszafogom a locsolás, pedig ma reggel is kapott keveset :(
2012. nov. 3. 14:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyiptomból egy dugványt, azon az éven begyökeresedett, másik éven már virított. Nagyon sajnáltam, olyan gyönyörű volt....( Nekem milyen virágaid vannak? Én imádom őket, több mint 300 cserép van. Hát...nem vagyok teljesen normális, ha virágról van szó....:)

2012. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!