Kezdőoldal » Otthon » Kert » Elektromos fűnyíró! Bosch vs...

Elektromos fűnyíró! Bosch vs AL-KO? Melyiket ajánlod és miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem konkrét típusra gondolok, inkább csak az érdekelne, hogy melyik márkának jobb a megítélése az elektromos fűnyírók tekintetében.


Köszi mindenkinek!


2013. márc. 19. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:

bocsi,de erről ez jutott az eszembe :


Az idétlen reklám :

" Ez egy elektromos fűnyíró,de villannyal is megy ! "

2013. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne márkát vegyél,felesleges. Olyant inkább amit magyarok gyártanak,és van minden alkatrész hozzá. Több félét csinálnak Magyar kisiparosok. Nekem 1 Magyar Kiss Páll féle van,sokat látok ilyent az országban. 98" gyártmány,350m2 füvet vág ,hetente 1x. De gyönyörű füvet ,ahol kell dolgoznia is. 1700w ,36 cm , Eddigi hiba: 1db kézi kapcsoló csere.1 gyűjtőláda ajtó,2db kés.. Lasan kellene 4 db kereket is.Minden van a boltban hozzá a polcokon.
2013. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

AL-KO.


Több gépem is van tőlük, és mindegyik hibátlanul működik évek óta.

...és még olcsó is.

2013. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bosch márkásabb, de drágább is. Én minden képpen Bosch-t vennék
2013. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb Bosch török gyártmányú, így felejtős!!
2013. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Utolsó! Miért az AL-KO milyen gyártmány?

2013. ápr. 2. 13:29
 7/7 anonim válasza:
Mind a kettő német, de nekem még a Bosch-al nem volt gondom. Ők ott vannak a motorok elektronikus befecskendező rendszer gyártásában is, meg sok fajta gépészeti eszközöknél is amik igen kifinomult műszerek és kell a tapasztalat. Részemről Bosch.
2013. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!