Kezdőoldal » Otthon » Kert » Leander szárát is lehet...

Leander szárát is lehet darabolni dugvány készítéskor, mint a muskátliét? +Kérdés lent képekkel.

Figyelt kérdés

+Kérdés,hogy milyen növény szerepel a képeken?:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Szomszédasszonyom állítja,hogy leander,de direkt csináltam közeli képet is,amin látszik a recés levele.Én nem tudok olyan leanderről,ami akár magonc korában is így nézne ki.De ne legyen igazam.Köszi mindkét kérdésemre a választ/megerősítést!:)



#leander #dugványozás #magonc #leander szaporítása
2014. jún. 28. 18:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és akinek van kedve szeretettel várok bevált dugványozási recepteket leanderrel kapcsolatban. Köszi!:)
2014. jún. 28. 18:34
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez nem tudom micsoda, de biztosan nem leander!

A Googl keresőben találni " fás szárú növények dugványozása címszóval, vagy simán dugványozás, vagy leander szaporítás.

2014. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Lea és egyéb szaporítási módról már több száz félét olvastam akár Google-n keresztül (is).
2014. jún. 30. 18:49
 4/8 anonim válasza:
Nem is tudom...nem kínai leander???? [link]
2014. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez már tényleg leander.A legelső weboldalakon a levél szél és a látványa alapján biztos nem leander.

Különben sokan szaporítják vízbe dugva. Ennek az a baja, hogy nehezen szokik a földhöz.

2014. júl. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fűz (spirálfűz?)
2014. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2014. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6-osnál a pont,köszönöm szépen! Mindenkinek köszönöm,hogy írt,bár a botanikalandos oldalon nem a legvalósabbak az információk a leákkal kapcsolatban,de mindegy.Igazából mindennel tisztában vagyok,csak a darabolásban nem voltam biztos és erről nem is lettem okosabb,de legalább a leának hitt palánta be lett azonosítva. Köszi mégegyszer!
2014. júl. 3. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!