Kezdőoldal » Otthon » Kert » Segitségre van szükségem a...

Segitségre van szükségem a kert tavaszi rendbetételéhez. Fát kell metszeni, lemosó permetezni, és ősszel elmaradt a kaszálás is, most ronda, azt is rendbe kell tenni. Nálatok milyen napidijért vállalnak ilyen munkát?

Figyelt kérdés

2015. febr. 18. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Sajna Én magam csinálom, de 2-3 ezerért (FT)..
2015. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégéken én is vállalok ilyen melókat, 10 €/óra.
2015. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 es ,sokallom a tarifát.Lehet hogy nem sok melód lesz.

Számoltad hogy mennyi ez napi 8 órában .Persze ha erről számlát is adsz,no meg ott az adóhatóság is ,akkor valaminek kell maradni nálad is .

2015. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 10 euró, gondolom külföldön van, ott ez reális, nem sok. Itthon szerintem ennek a harmada is jó már...
2015. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4-es, jó az okfejtésed, valóban külföldön nyomom. Konkrétan Németországban. Egyébként itt is kezdenek leszorulni a fekete bérek, mert egyre több román, meg török van, és sokszor 2-3 €-val is megelégszenek.
2015. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én, a potenciális megrendelő, magyar vagyok, magyar fizetéssel, és betegségek miatt nem tudja a család megcsinálni a munkát. A 10 euro/óra az nekem nem éri meg, nem tudom megfizetni... Köszönöm szépen a válaszokat, úgy tűnik sikerült megoldást találni, egészen jót. Vannak termő almafáink, és egy kollégám megörült az ajánlatomnak, hogy az őszi almatermésből való részesedésért segitgessen tavasszal... Remélem jó termés lesz, és mindketten jól járunk.
2015. febr. 19. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!