Kezdőoldal » Otthon » Kert » Székesfehérváron ill. környéké...

Székesfehérváron ill. környékén hol jó a termőtalaj?

Figyelt kérdés

Ha kertészkedni (nem dísznövény, hanem zöldség, gyümölcs) szeretnék, hol vegyek telket, melyik településre költözzek? És hova ne költözzek semmiképpen?


Minden infót köszönök.


2010. márc. 19. 10:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és telekvásárlásnál mit figyeljek, milyen szempotok szerint válasszak?
2010. márc. 19. 10:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron öreghegy szerintem...
2010. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elöző mármint itt jó a talaj :)
2010. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Öreghegyen már csak építési telkek vannak, brutál áron.

én ott lakom, egy kis konyhakertünk van,a paprikán kívül minden megterem benne.

Sárkeresztesen tudom, hogy többen termelnek palántát,ott

nem olyan drága a telek.

a sárszentmihályiak azt mondják pocsék a termőföld,legalábbis konyhakerti növényekre.

érdeklődj még Pákozd, Pátka,Lovasberény,Szabadbattyán-emmaróza ahol talán még jó a termőtalaj.

2010. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Folyamatosan olvasok, köszönöm szépen az eddigi hozzászólásokat! :-)

Hát igen, Öreghegy sajnos egy kicsit drága lenne nekem, Székesfehérváron belül inkább valami Iszkai út irányában gondolkodom, mert ott vannak zártkertek, ahova esetleg fel lehetne húzni egy kisebb kéglit. Viszont fogalmam sincs, milyen ott a föld.

Gyümölcsfákat is szeretnék.

Várom a további tapasztalatokat, véleményeket, ha esetleg jártas még valaki a témában.

2010. márc. 19. 14:13
 6/9 anonim ***** válasza:

szia! igen az Iszkai úti hobbitelkeken mindent megtermelnek, sok a gyümölcsös is.szerintem tegyél föl egy hirdetést a Fejér megyei Hírlapban, hogy Szfváron vagy környékén hobbikertet vennél. a szerdai meg a pénteki a legolvasottabb szám, hátha akad eladó.

üdv.

2010. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! És azt tudja valaki, hogy egy ilyen hobbitelekre mekkora házat lehet építeni? Lehet oda állandó lakcímre bejelentkezni?
2010. márc. 19. 15:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! a mai fehérvári újságban hirdetnek egy Szabadbattyán-emmarózai 150 négyszögöles telket kis házzal áron alul. a telefonszám:30-948-8828

ma apr.8-án.

üdv.-a fehérvári -

2010. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi!!
2010. ápr. 8. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!