Kezdőoldal » Otthon » Kert » Iden szeretnek tuztovis...

Iden szeretnek tuztovis sovenyt ultetni (50m-t), ami allitolag baromi gyorsan no. Ha majd eleri a kivanmt meretet, a lemetszett reszeket betehetem-e a komposztba?

Figyelt kérdés
Persze felapritva gondoltam.
2016. ápr. 19. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Én inkább lebeszélnélek róla. Ezt oroszlánok ellen használják, akkorák a tövisei és embernél is súlyos sérüléseket okoznak. Karbantartása a tövisek miatt veszélyes művelet, mindenféle védőfelszerelés kell, kisgyerek mellé különösen nem ajánlott.
2016. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ertem es igazad van.

A helyzet az, hogy soveny mindekeppen kellene a telek vedeleme miatt.

Milyen orokzold soveny lenne, ami viszonylag konnyen karbantarthato, lehetoleg orokzold es meg pluszban athatolhatatlan legyen (valamennyire)?

2016. ápr. 19. 09:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tűztövis sövényem van, és annyira azért nem vészes. Külterület, és bizony jól jönnek azok a tüskék... Én csak gyengén igazgatom metszéskor, hogy a természetes formája megmaradjon. A levágott ágakat szalonnasütéskor, bográcsozáskor elégetem, és csak annyira aprítom fel, hogy a tűzrakóba gond nélkül dobálhassam.
2016. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En drotkerites melle, telken belul szeretnem a sovenyt. Jo lenne valami athatolhatatlan, dehat van kisgyerek es igy tenylegesen nemigen jo valasztas a tuztovis.
2016. ápr. 19. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!