Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan tudnám beazonosítani a...

Hogyan tudnám beazonosítani a szobanövényemet?

Figyelt kérdés

A környezetemben senki nem tudja mi a neve. Mivel nem tudom hol induljak el, neten sem tudom hol keressem.


Futónövény, víz meg fény kedvelő, elég gyorsan nő, virág nincs rajta, olyan szép üdezöld, és sárga foltocskák vagy csíkok vannak a levelén, és olyan szív alakú a levele, kb 5-6 centisek.

Tud valaki segíteni?


2008. szept. 23. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

[link]


Itt találsz nagyon hasznos könyveket,forgasd egészséggel......

2008. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csinálnál valahol egy netes tárhelyet, akkor oda feltehetnéd, és ide linkelhetnéd, kép alapján könnyebb lenne.

Ha gondolod, küldd el nekem a fényképét, ha én nem is tudom, de meg tudom kérdezni. mookusoers@citromail.hu

2008. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Parancsolj, ennek a fórumnak az a címe, hogy "Milyen növény" ? Nekem mindig tudott valaki segíteni.

2008. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az alapján, amit leírtál, én a nyíllevél nevű növényre gondolok (latin neve: Syngonium). Ennek is van több fajtája. Erre gondoltál?

2008. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szobai futókára gondolok.
2008. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítségeteket, szobai futóka lett végülis :) !
2008. szept. 25. 13:35
 7/7 anonim válasza:
A nagymamámnak volt régen egy növénye, amit nyíllevelű virágnak hívott. A leírás nagyjából ráillik, csak annak nem pont szív alakú levele volt, hanem olyan, hogy volt egy nyíl alakú rész, és a levél "tövéből" két oldalra kinőtt két másik nyíl.
2008. okt. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!