Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a véleményetek a Fuxtec 3...

Mi a véleményetek a Fuxtec 3 lóerős fűkaszájáról?

Figyelt kérdés
2016. szept. 20. 05:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Kínai occó, hektároknak ne menjèl neki vele, otthoni prüttyögtetèsre, házkörüli munkákra van "tervezve" kb heti 1 óra munkára de az is nagyon óvatosan, komótosan, az a 3 lóeró jó 1,6 max 1,8 -nak, ebből mèg a gyárban sem tudnának 3-at kihozni, max egy kèt másodpercig aztán csak úgy rottyana a hajtó kar ès vinnè magával az egèsz motort a másvilágra, tudomásom szerint ez a legolcsobb 3 lóerős gèp,de ezek már ipariak.



[link] [link]


Magyarán ha nincs olyan sok pènzed, egy darbig megteszi, 40-50m2-re vannak kitalálva, nagy munkát ne adj neki, ès vigyázz rá mint a hîmes tojásra, föleg nagyon óvatosan járasd be,

2016. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de kétszázból már Husit vennék. Olyan ötven hatvan ezerért kellene 3 le körüli.
2016. szept. 20. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Èrtem én, ezzel csak arra akartam célozni hogy 40 ezerèrt az èletben nem kapsz 3 lóerős gèpet, ez olyan mint amikor hifire rá van matrivázva hogy 1000watt,


De ha annyira kellenek a lóerők vedd meg ezt,



3,8 KW 5,2 LE 55cm3 egyenesen a boxutcából..


[link] [link]

2016. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem van egy 2014es fuxtec gépem 130óra van benne nincs vele baj 2.7mm damillal térdig érő gazt is viszi fulladás nélkül,melegben max fél esetleg ha kisebb a fű akkor 1 órát is lehet vele vágni ha sokáig akarod használni, csakis full szintetikus olajjal (2500-6000eft) minden használat után zsirzás és takarítás üzemanyagot kiönteni belőle nem benne hagyni itt egy videó bár én ennél óvatosabban használom mivel ez csak egy 40eft kínai https://www.youtube.com/watch?v=VDe_3GR-1T0
2016. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, láttam, főleg a végét, amikor három percig húzogatja, de csak nem indul be neki.
2016. szept. 20. 20:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki szereti az orális sex-et,azoknak nagyon ajánlom ezeket a kínai gépeket.Ez nekem egy tuti pénzforrás,mert sokat javítom nektek.Na még a motorba beépített anyagról annyit,hogy ha 1:25 keverékkel megy,akkor milyen lehet az anyag minősége?Egy minőségi gépbe 1:40-es keverék dukál szintetikus olajjal.A 3 lovat meg nem tudja,de szerelni azt lehet.
2016. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a régi Fuxtec van, még a korábbi szériából. A motorja tényleg erős és megbízható, még ha nem is éri el a hivatalos adatot.

Az összes többi alkatrésze viszont a leggagyibb kínai, de a piacon pár ezresért lehet újat venni, amikor eltörik valami.

Nem tudom, változtattak-e a minőségen az elmúlt években.


Demon-om is van, ennek gyengébb a motorja, bár még így is sokkal különb, mint bármelyik profi gyártó 1 LE-s gépe, a 3-as Stihl damilt is szétveri a vastag gazokon, ahelyett, hogy fulladna... Olyan nagy gazzal még nem találkoztam, amit ne vittek volna. Kivéve a feltekeredő fajták, de azt meg megfelelő technikával ki lehet védeni. A karácsonyfákat is ezekkel szoktam kivágni, fűrésztárcsával.

Amúgy mindkettőt általában 2,7-essel használom, egy óránál többet ritkán egyfolytában. Viszont az egy óra 35 fokban is megy, ha éppen akkor kell használnom.

"Neves" félszintetikus olajakat használok, Oleo-Mac és McCulloch olajakat mostanában.

Évente kb. 2 alkalommal zsírozom. De ilyenkor nem csak a szöghajtást kell, mert a leggyengébb láncszem a hajtásban a bordás hajtórúd két vége.


A Demon piacon 26-ba kerül felénk, mindegyik árusnál. Ha állandó árustól veszed, akkor az szokta is mondani, hogy kicseréli, ha bármi gond lesz.

2016. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. szept. 22. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!