Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyibe kerülne egy öntözőren...

Mennyibe kerülne egy öntözőrendszer?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam azon, hogy az öntözőrendszerrel biztosan szebb lesz a kert, és nem is kell a slaggal szenvedni. Azt tudom hogy nem lesz olcsó, de kb mennyiből lehetne kihozni egy 400 m2 es parcella öntözését?😃 A válaszokat előre is köszönöm!

#öntözés #öntöző rendszerek
2016. dec. 11. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ mit vállalsz be. Ha te rakod össze, te ásod ki az árkokat, akkor csak az anyagot kell megvenni. Egy profi rendszer áll egy több körös öntöző komputerből cc 30-50e, körönként mágnesszelep cc 1db 5-7e, locsolófejek cc 5-15e db, csepegtető öntözésnél nyomáscsökkentő 10e, egy rahedli kpe cső,idom, szekrény,csap,érzékelő,stb cc 100e

Ha mással csináltatod, akkor + munkadíj 100e-től felfele.

2016. dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50k egy öntözésvezérlő? Atyaisten. El kéne kezdeni ilyeneket gyártani, meggazdagodnék :)
2016. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom, nem ezt kérdezted, de van egy csomó könnyen beszerezhető, maximálisan aszálytűrő talajtakaró növény. Hacsak nem golfozni akarsz, akkor ezek tökéletesen megfelelnek ahhoz hogy a kutya futkározzon meg a gyerekek focizzanak rajta. (Még örökzöldeket is találsz.) Nem csak az öntözőrendszer árát, de a rendszeresen ellocsolt vizet, meg a rendszeres fűnyírást is megspórolod.
2016. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, az automata többzónás, talajnedvességet figyelő, szivattyút vezérlő, földbesüllyedő locsolófejes öntözőrendszer úri-muri, ezért nem olcsó. A slag és e között azért bőven lehet árnyalni a dolgot.
2016. dec. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!