Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a véleményetek az Auchan...

Mi a véleményetek az Auchan árúházban most akciós ( 30. 000 Ft) Carbon típusú 49 CCM-es benzinmotoros fűkaszáról?

Figyelt kérdés

Édesapámmal vettünk egyet péntek este... szombaton nem értünk rá... Ma, vasárnap összeraktuk pontosan, helyesen... beindítottuk, alapjáraton szépen ketyegett... pár perc melegítés után megpróbáltuk, hogy hogy forgatja nagyobb géáznála damilt... és nagy hangos kerregéssel ( mint amikor a 4ütemű motor iszonyatosan belever a szelepebe, vagy mikor egy fémlapot ütögetünk...)!!!


Most mi pont kifogtunk egy ilyen minőségűt, vagy ez általában jellemző erre a típusra???

Megéri-e venni a visszakapott pénzből egy ugynilyet, vagy inkább hagyjuk a francba???


2010. máj. 30. 22:10
 1/4 anonim válasza:
Hát, szerintem ennyi pénzért egy normális fűkaszát is lehetne venni, még az se baj ha egy kicsit kisebb teljesítményű.
2010. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az volt a bökkenő, hogy m ég összerakásnál is úgy nézett ki, hogy midnen szép és jó... erős anyagból midnen jó megoldásokkal.... aztán beindítjuk, rezeg az egész mint ami szét akar esni... a damiladagoló is a motor meg... :S


Csak ez lehetett ilyen?:S


Lehet, hogy nyáron spórolás és beruházás lesz egy stihl-re:)

2010. máj. 31. 14:30
 3/4 anonim válasza:

A minap vásároltunk az Auchan áruházban mi is egy CBC52-es tip. fűkaszát.

Gondoltuk ez már elég nagy teljesítményű, nyugodtan tudunk majd vele dolgozni.


Ám, már az első indításnál zörgő, csörgő hangot adott nálunk is. Elég jól néz ki a készülék, megbízhatóbbnak tűnt, mint a hasonló kínai példányok. Nem vittük vissza az Auchanba. Inkább beadtuk a szervizbe, hátha jól betudják állítani.


3 nap után megcsinálták, de a biztonság kedvéért a szervizben átadásnál kipróbáltuk, ismét hibásnak bizonyult még mielőtt használhattuk volna.


A márkaszervizben a hölgy közölte átadásnál, hogy nekünk kell beállítani az alapjáratot, nem nekik, ők így oda is adják.

Szerencsémre oldalra fordítva már le is állt a gépezet, így vissza vették, hogy akkor még sincs kész.

Vajon kinek a dolga, hogy márkaszerviz helyett beállítsa az alapjáratot egy garanciális javítás után?


Milyen minőségi tanúsítványt kaphatott ez a sorozat, ha ennyi gond van vele?

2011. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fiúk nekem két éve megvan. Beállítottam. És nyírtam vele 1 méteres füvet semmi baja nincsen! :)
2014. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!