Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik a jobb fűkasza, Mccullo...

Melyik a jobb fűkasza, Mcculloch, vagy Alko? Olyan másfél lóerő körül.

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 2 lóerő alatt nem vennék, gyenge, feltekeri a füvet és lefullad.
2019. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alkóban nincs 2 le. Maximum 1.5 le
2019. júl. 2. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézve mindkét márka árait 1.5LE környékén... esetleg ha játszik más márka is, én a Fuxtec-et merem bátran ajánlani az olcsóbb fűkaszák közül.

Egy FX-PS152-t használok, több, mint két éve, lassan három, hibamentesen, nagy elégedettséggel. 3LE-s. Alkatrészt hozzá ugyanúgy kapsz és hasonlóan olcsón. Egyetlen "probléma" (már ha az), hogy teljesítményéből adódóan nyilvánvalóan egy kicsit nehéz gép, de 2000m2-t szoktam vele egy alkalommal lecsapni, az még úgy elviselhető. Ami lényeges, hogy valóban full szintetikus olajat használj (Castrol-t ajánlom).


[link]

2019. júl. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz, de ha mindenképpen az első kettő közül akarsz, mert csak valami nagyon kis területet kell vágni, akkor inkább McCulloch. Gyakorlatilag mindkettő kínai, de a McCulloch a Husqvarna cégcsoport tagja, ők mégis csak odafigyelnek, hogy mihez adják a nevüket.
2019. júl. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Molyolo ***** válasza:

Mcculloch B26 PS szegélynyírómat most adtam el.

5 éves maximálisan elégedett voltam vele sokat használtam csak kellett egy erősebb. Ha lett volna erősebb szegélynyíróebben a márkában legalább egy B40P habozás nélkül megvettem volna. Így vennem kellett egy husqvarna 525LK-t.

2019. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!