Kezdőoldal » Otthon » Kert » Max8mum 60000 forintért...

Max8mum 60000 forintért melyik benzines fűkasza lenne a legjobb választás? A megbízhatóság a legfontosabb.

Figyelt kérdés
2019. júl. 5. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Aminek nem kínai a motorja .
2019. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél. Solo? Mcculloch?
2019. júl. 5. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
A fűkaszáknál is nagyon fontos a megbízhatóság és az hogy mekkora a terület.Egy 1 lovas körüli az szegélynyírónak vagy kis területre jó, másra nemigen.A Mc-i jó választás,de fontos ,hogy a területre mérten válasszuk meg a teljesítményét is.Ez hogy mennyi a m2 és hogy erős bozótos,vagy 20 cm-es lágyszárú fűhöz kell.Nem mindegy,hogy szívok egy kis géppel nagy területen,vagy egy hozzá választott teljesítményűvel könnyedén levágom kínlódás nélkül.A másik véglet,hogy egy kis területre nem választok 2 lovas drága gépet,mert nem lesz kihasználva és csak felesleges pénz kidobás.Egy hozzáértő ember tud tanácsot adni a vásárlás helyén.Itt nehéz lenne,mert nem adtál meg semmi adatot a felhasználás paramétereiről.
2019. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De megadtam. Maximum 60 ért megbízhatót. Ennél több nem kell.
2019. júl. 6. 07:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha értelmezted volna a hozzászólásomat,akkor mást is figyelembe kell venni a megbízhatóságon kívül,ami az egyik fő szempont,de nekem mindegy.Megbízhatóságban közepes,farmer kategóriás gépet kapsz max 60-ért,de hogy a területhez képest alul,vagy túlméretezett az neked mindegy,akkor válogathatsz a közép kategóriás kis teljesítményűk közül.Pl: [link]
2019. júl. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
[link] Nekem a legolcsóbb einhell van bavaria bbc43.Teljesen megbízható,három éve használom 500m2-en és csak annyi történt vele,hogy a damilfej koppintója lekopott.Szerintem a többi kínaihoz képest nagyon jó minőségű gép!A linken csak jobbak,újabb típusok vannak és az áruk is nagyon barátságos!
2019. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2019. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezen az áron az Oleo Mac Sparta 250 van amit dicsérnek,1 lovas de ehhez már van kés is.Biztos van aki azt mondja 1 ló az kevés,de ha a pénz is kevés be kell érni ennyivel.
2020. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!