Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen széket vegyek?

Milyen széket vegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos ahogy a korral haladok rá kell,hogy jöjjek,hogy muszáj valami élhető minőségű széket vennem. Viszont a döntés nehéz,lehet úgy néz ,hogy jó a hátamnak ,de nem egészen vagyok biztos benne,hogy ez úgy is van. Lehetőleg Gamer széket keresek,derékpárnával ,maximum 60 ezer forintig. Fontos,hogy tényleg ne gagyi legyen,mert gerincműtétem is volt már nem egy.Tudom,a pénz nem sok 100 k-ból már lehetne válogatni,de sajnos ennyim van rá. 174 cm vagyok,ez nem hiszem,hogy bármelyik állítható magasságú széknél ne férne bele. Kérem,hogy akinek hasonló árkategóriában van széke,és elégedett vele,több órás játék után nem fáj a háta, mondja el milyen székben ül.

2019. szept. 6. 07:03
 1/3 anonim válasza:

Ugyan ilyen paraméterekkel rendelkezem. Évek óta fáj a derekam. Magasságom is pont ennyi, ráadásul 100Kg. vagyok.

Kb 3 hete vettem egy ilyen széket. [link]

Hát ez valami fantasztikus. Derékfájdalom teljesen eltűnt, nagyon kényelmes, a hintamechanika nagyon szuper. Nem nyikorog, nem lötyög sehol. A fejtámasz is tökéletes magasságban van. Ja, és nagyon jól néz ki élőben is.

Csak ajánlani tudom.

2019. szept. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
insta: @kilayhanga írd meg higy alpaka
2019. szept. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hát akk vegyé egy lilát.
2019. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!