Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kb mennyit kereshet egy...

Kb mennyit kereshet egy lakberendező (magánvállalkozóként)?

Figyelt kérdés

Azért érdekelne,mert ősztől lakberendező tanfolyamra fogok járni,de fogalmam sincs arról,h a későbbiekben megérné-e komolyan ezzel foglalkoznom,vagy inkább a közgazdász diplomámmal próbáljak meg érvényesülni(bár az csak évek múlva lesz meg:S)

Köszi minden kedves válaszadónak előre is!(:


2010. júl. 16. 14:04
 1/3 anonim válasza:

Szia.Hát ez a szakma szerintem eléggé"kihalásos"alapon megy. Tehát most te megszerzed ezt a végzettséget,de sokra nem mész vele,mert ahol laksz tud van már ilyen szakmával rendelkező idősebb,tapasztaltabb ember,akiben jobban megbíznak,mert hallottak róla...Sok szerencse kell hozzá,hogy munkát kapj.Azon kívül szerintem manapság nem sokan hívnak ilyen szakembert,én pl biztos nem hívnék,szívesebben csinálok én mindent,eldönteni mit hogyan szeretnék.persze biztos van olyan akit jobban vonz az hogy megtervezzék a lakóterét,de azért nehéz lesz.Próbálkozni lehet persze,de nem sok esélyt látok én rá.De azért sok sikert,és nem mondom hogy nem sikerülhet!

A közgazdász azért egy jobb dolog,de szerintem abból is rengeteg van a "piacon",én kis városban lakom,de kapásbol tudnék vagy 10 embert mondani aki ezt tanulta,és nem tud vele sok mindent kezdeni...

2010. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan ez is, mint bármi más vállalkozás, amivel működő piacra lépsz. Vagy találj ki valamit, amitől sokkal jobb vagy a konkurenciánál, vagy készülj fel a kemény küzdelemre, és a vele járó pénzügyi krízisre az elején. Ha kiverekeded magadnak a szakmán belüli jó hírnevet, akkor a havi jövedelmed több millió is lehet, de így is napi szinten meg kell dolgoznod érte. Közgazdászként a lehetőségeid nem jobbak, sem rosszabbak, de sokkal szélesebb területen tudod használni (bár tipikusan inkább alkalmazottként, mint vállalkozóként).

Visszatérve a lakberendezésre. Sikeres akkor leszel, ha tanulsz az elkövetett hibáidból, és nem adod fel a küzdelmet. Ehhez két dolog kell: szenvedély a munkád iránt, és az hogy megtanuld eladni a munkád. Legjobban azzal jársz, ha már a tanulási időszak alatt elkezdesz ilyen körökben mozogni, és próbálod tudásod kamatoztatni. Esetleg alkalmazottként dolgozhatsz egy ilyesmivel foglalkozó cégnél.

Másik lehetőség, amivel javítod az esélyeid, ha elkezdesz foglalkozni egy komoly oktatási és mentorprogrammal rendelkező MLM vállalkozással. Ott olyan üzleti szemléletet tanulhatsz, amit ezen a területen is használni tudsz majd.

2010. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem egy jó (igazi) lakberendezési portál nagyon hiányzik a piacról, ahol nem információirigy beetetés zajlik, hanem valódi segítségek, és tanácsok hangzanak el.
2010. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!