Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » "Nyugi szobába" hajópadló...

"Nyugi szobába" hajópadló vagy padlószőnyeg?

Figyelt kérdés

Lesz egy "fölösleges" szobánk amiben szeretnék majd jógázni, lesz egy kanapé pl olvasni vagy vendégnek aludni, egy sarokasztal számítógéppel. Szóval ilyen én-szoba lesz :) A ház többi részében hajópadló lesz, de nem tudom hogy itt megtartsam-e a mostani padlószőnyeget. A fa elvileg melegebb tapintású és egy szép szőnyeggel fel lehet dobni, amit félre is lehet tenni, de ízlésesen és praktikusan pozicionálni meg nem könnyű. Nagy méretű (180x240) Ikeás rövid szálú szőnyegre gondoltam egyébként.

Viszont a hajópadló párnafára emeltsége miatt ez a padló alacsonyabb lenne ha padlószőnyeges marad.

Utólag már sajnos nehéz változtatni mert a hajópadlót egyben kellene megvenni és a folytonosság is megszakadna az ajtónál 🤔

Mit javasoltok?



2020. jan. 2. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Mivel én megrögzött szőnyegpadlóellenes vagyok (por, poratkák, sztatikusság) mert totál egészségtelen, a hajópadlóra voksolnék. Különösen egy jógaszobában elképzelhetetlen lenne számomra, hogy ne természetes anyagok vegyenek körbe.

Hajópadló + gyapjúszőnyeg, nekem ez jönne be.

2020. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Már a döccenés mentes közlekedés érdekében is a mindenhol hajópadló verziót tudom támogatni! [A nagyi gyakran van nálunk. 82 éves. Már a szőnyegre való fellépés is gondot okoz. Néha botlik egyet. Szerencsére sem küszöbök, sem más szintkülönbség nincsen nálunk.]
2020. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Jógaszoba:

Hajópadló, néhány nagyobb kő, ásványok, növények, szökőkút [link]

és természetes anyagból szőnyeg (rongy, gyapjú stb)

Meditációt elősegítő halk zene, kevés holmi, nagy terek, feng shui.

[link]

2020. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, ez elég giccses, már bocsi :)
2020. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4

Akkor te ne így csináld!

Látszik, hogy életedben nem voltál még igazi jógaszobában.

Egyáltalán, tudod, hogy mi az a jóga?:D

2020. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!