Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit lehet venni 3. 000 Ft-ból...

Mit lehet venni 3. 000 Ft-ból egy bútorboltban? (nyereményutalvány. )

Figyelt kérdés
Nyertünk anyummal egy 3.000 Ft értékű utalványt egy bútorboltba... Mit tudnánk mondjuk venni? Vagy esetleg ha kipótolnánk 2-3 ezer forinttal, akkor mit tudnánk venni? Előre is köszi!
2010. júl. 29. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Díszítő elemeket, konyhai segédeszközöket, tányért, lábost, dohányzó asztalkát, 1-1 széket, nyugágyat műanyagot. Szóval semmi nagyobbat, de hasznosat ki lehet fogni ennyiért.

:)

2010. júl. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2010. júl. 29. 18:55
 3/5 anonim válasza:
párna, váza , de szerintem körülnézhetsz a neten gondolom valami nagyobb boltra gondoltál ott meg biztos vannak fent cuccok:D
2010. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk én tuti, hogy az ikea gyerekrészlegébe venném az irányt és ott néznék magamnak valami cukiságot. (Pedig 22 éves vagyok, de az a részleg mindig elbűvöl.) :D
2010. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elmentünk abba a bútorboltba, ahol nyertük az utalványt... Hát mit ne mondjak. Szégyen :S Csak székekre, ülőgarnitúrákra, fotelekre lehet levásárolni... Egyébként nem is volt semmi választék, pedig már tökre elképzeltem, hogy egy szobai szökőkutat veszünk xD
2010. júl. 31. 14:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!