Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fiú gyerekszobát hogyan kell...

Fiú gyerekszobát hogyan kell kifesteni, gondolok a falra való díszekre?

Figyelt kérdés
Rajzolni nem tudok annyira szépen, így mivel lehetne autókat feltenni a falra, és tapéta drága, valami olcsó megoldás kellene, valahol olvastam, hogy szalvétát és kepéket lehet ragasztani de mar nem emlékszem hogyan.
2010. aug. 2. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint babának? Felesleges ezzel sietni... unokaöcsim szobája pl. kék falú, meg állatkás falvédő van a gyerekágynál és foszforeszkáló csillagok a plafonra ragasztva. Végül is egy kisgyerekről van szó, nem kell rögtön terepmintás szobát csinálni;)
2010. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tettem egy lécet a falra.. erre raktuk fel a Thomasos és egyéb posztereiket
2010. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A plafonra tegyél ki sötétben világító égitesteket. Én imádtam, mikor kisgyerek voltam (kb. 10-12 éve volt már az).
2010. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én lány vagyok de nagyon egyhangú volt a szobám és úgy dobtam fel hogy vettem színes karton papírt és mivel imádom a motorokat ezért motoros matricákat ragasztottam rá

ezt te is megcsinálhatod autókkal vagy bármivel

2010. aug. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én az otthon cimü magazin augusztusi számában láttam egy szép gyerekszobát. elég egyszerüen van megcsinálva a fal de nagyon szép. alulrol kb 1méter 20centiig függőlegesen világoskék és fehér csikos felette pedig vagy fehér vagy világoskék nem emlékszem. a csikozás eléggé feldobja, ha gondolod lapozz bele egy ujságosnál
2010. aug. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!