Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Számítógépes asztal elé...

Számítógépes asztal elé szeretnék fotelt, mire figyeljek a ami jó ilyen célra?

Figyelt kérdés

Nem a legrealxosabb, ide-oda billegő, rezgő verzió kéne, hanem valami olyan ami teljes felülettel érintkezik a padlóval és könnyen lehet eltolni meg vissza max 2 métert, mert van amikor azért mégis székben ülnék. Játékhoz, sorozathoz, ilyenekhez szeretném, mert a gépen könnyen tudok tekerni és a feliratot is el tudom olvasni. TV-hez persze könnyebb megoldani, de ott nem szeretem ezeket a tartalmakat fogyasztani, a szék meg így 10+ év után már okoz némi gondot, pedig csak 31 vagyok.


Nagyon köszi a tippeket!



2020. okt. 19. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Számítógépes asztal elé én mindenképpen forgószéket ajánlok.
2020. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
abban ülök gyerekkoromtól és a munkahelyemen is már jó pár éve, mostanra (31) pedig tönkre vagyok menve az üléstől ( a mozgás ellenére )
2020. okt. 20. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!