Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Érdemes fésülködő asztalt...

Érdemes fésülködő asztalt tenni a szobámba?

Figyelt kérdés

Hamarosan átcuccolok a másik szobába és most jöttünk rá, hogy nincs tükör. Milyen lenne ha levenném a régi szekrényről a két tükröt és csak úgy simán a falra ragasztanám? Ez kicsit furcsa azért gondoltam h lehetne tenni egy fésülködő asztalt egy ilyen kisebb tükörrel. De ha az utóbbit választanám akkor még fésülödő asztalt is kéne venni, ami annyira nem olcsó.

És még egy kérdés ez annyira nem kapcsolódik ide. Milyen színű legyen a szobám? A búorok ilyen nagyon ngayon világos szürkék szinte már fehérek az ágy és a kanapé kék egy kicsi szürkével, ezüsttel. Köszönöm a segítségeteket. :)


2010. aug. 10. 11:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
15 / L
2010. aug. 10. 11:58
 2/15 anonim válasza:
mér jó az, ha fésülködik egy asztal?
2010. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem fehér legyen a fal, vagy halványkék :)

Nekünk egy 150x150-es tükör van az egyik falra ragasztva az előszobában.


A fürdőben a mosdó fölött meg egy olyan 40x50-es kb de az nem ragasztva van, hanem lehet kapni pl obiban ilyen tükörtartó bigyókat, kis fém izéke, kis tipli, meg csavar, azt felfúrod a falra és bele lehet tolni a tükröt. Tehát később le tudod szedni, ha meggondolod magad, vagy lecserélni egy másikra.

2010. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: vicces vagy :D

Második válaszoló: Köszi szépen. Legközelebbi utam az Obiba fog vezetni. Vagy Praktiker. Ott is van gondolom. :D A fal színe pedig, hát inkább valami meleg színre gondoltam. De elvileg majdnem fehér bútorhoz akármit lehet, nem ?

2010. aug. 10. 12:08
 5/15 anonim ***** válasza:

ha csak nem 30nm-es a szobád, akkor tök felesleges, mert sok helyet elfoglal, viszont annyit meg nem használnád, h megérje.


nekem ennyi idős koromban olyan gardróbom volt, aminek az ajtaján tükör volt, láttam benne magamat tetőtől talpig. sminkeléshez is jó volt, meg ruhanézéshez is.

2010. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen. Nekem is úgy van még a szekrényen van a tükör. De ez már nem kell és az új bútor meg nem tükrös.
2010. aug. 10. 13:46
 7/15 anonim ***** válasza:

inkább egy nagyobb tükröt tetess a falra...mellé v. alá egy kisebb polcot amin tartod a fésűt,csatot stb...szerintem fölösleges asztalt venni..

a falad színe....nem tudom,hogy világosabb árnyalatot szeretnél-e....de..: citromsárga,róazsaszín,lila

ezek lányosabbak.az én szobám zöld...amihez illenek a színes cuccok...narancssárga,citromsárga

2010. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A színt már eldöntöttem. Két színű lesz: sötét lilás-rózsaszín ( #992255 ) és fehér. Úgy gondoltam, hogy a plafont keresztbe elválasztani és egyik része lila másik fehér. És a falakat is függőlegesen elválasztani. Tehát, hog egy falra mindkét színből jut. Szerintem ez nagyon jó, nekem tetszik. Ja igen és úgy gondoltam, hogy a fehérbe a lila színnel ilyen kis virágokat rajzolni vagy csillagokat vagy csak ilyen vonalakat. Nem tudom még. Igaz nem vagyok túl ügyes rajzban de meddig kifestjük a szobát gyakorolom a virágokat. Még csak annyi gond van hogy nemtudom megy-e a szürke, sötétkék mintás ágyammal és kanapéval ez a színkombináció. De majd elválik. :D

A tükörrel igazán még nem tudom. Majd megkérdezem a szüleimet, hogy ők hogy gondolják. Mert tükör az szügséges. De lehet maradok az első ötletnél, hogy vszek olyan izét amit felkell szerelni a falra és rátenni a tükröt. Am szerintetek jók lesznek ezek a színek ?

2010. aug. 10. 16:27
 9/15 anonim ***** válasza:

szia! teszveszen nézz holmit a szobádba,érdemes! én pl múltkor számítógépasztalt vette,vadonat újat 1050ft-ért :) marha jó holmik vannak!

bogarássz ;)

2010. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszii
2010. aug. 10. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!