Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ikeában mennyi idő amíg...

Ikeában mennyi idő amíg feltöltenek egy adott tárgyból készletet?

Figyelt kérdés

Feltételezem eltérő mindenből, ugyanakkor az érdekelne engem, hogy van aki mondjuk beállított értesítést egy termékre és akár egy hónapot felvett mire e-mailt kapott, hogy mostmár lehet kapni valamelyik áruházba/online?

Tehát sok időt is felvehet amire feltöltik a készletet?



2020. nov. 24. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én többször állítottam már be készletértesítőt sms-re. Egy hónap múlva mindenképp kapsz értesítést, hogy lejárt a figyelés. De volt már sikerélményem is. Néha egész pontosan megírják, hogy mikorra várható a termék és akkor jön a készletértesítő sms is. Összességében az IKEA honlapja és informatikai rendszere borzalmas, de a készletfeltöltésben nincs rendszer. Az áru akkor jön, amikor végre rendelkezésre áll.
2020. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Így kicsit reménykedni tudok legalább.


Az az igazság, hogy bementünk az Örs-i áruházba múlt héten a párommal, és nem volt amit kerestünk. Pedig az interneten írta, hogy kapható. Az áruházba is mindent körbejártunk, mikor az egyik részlegen dolgozótól megkérdeztük hol találhatjuk amit keresünk. Azt mondta, hogy biztos a kiállítóterembe van, mivel a rendszerébe 5 darabot ír még, hogy lenne és ott a földszinten tuti nincs.

Szóval végigjártuk kétszer a kiállítótermet és ott se volt. A fenti részlegen dolgozó pedig azt mondta, hogy ő is látja a rendszerbe és tudja, hogy itt kéne legyen még 5 darab, de nem volt sehol. Végül úgy magyarázta, hogy biztosan elvitték, de még nem fizették ki a kasszánál, vagy ilyensmi, tehát a rendszer még nem tudhatja, hogy elfogyott.


Így kissé csalódottan távoztunk. De nagyon örülnék ha újra lenne, és akkor extra karácsonyi meglepi tudna lenni :)

2020. nov. 24. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Na, az a legbosszantóbb, hogy amíg a rendszer akár 1 darabot is számon tart, addig nem tudsz feliratkozni. Én nyáron jártam így, hogy hónapokig vártam egy termékre, mert a rendszer jelzett 1 darabot, de persze az áruházban nem volt. Hozzáteszem, hogy jártam már úgy, hogy pl. egy tányérból jelzett 37 példányt és úgy nem volt egy szál se! Úgyhogy én ha nem látok egy nagyobb számot, már kétkedve megyek el. A régi raktárkészlet-előrejelzésük sokkal jobb volt.
2020. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!