Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Új konyhát szeretnénk. Még...

Új konyhát szeretnénk. Még nem döntöttünk, hogy készen vegyük vagy asztalossal készíttessük? Ti melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Veszprém környéki társasházi lakásba tervezzük. Elsősorban saját tapasztalatokon alapuló tanácsokat várok. De ha tudsz bármi hasznosat, írj!
2008. dec. 5. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
helló!!mi két éve rendeztük be a konyhát,és minden lehetőséget végigjártuk.bútorüzletbe,kértünk árajánlatot,kijött egy fickó,felmérte,és megkaptuk az árat.265.000 Ft. egy másik bútorboltból ugyanez és az árajánlat:170.000 Ft. LÉNYEG:alaposan nézzetek szét.
2008. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi Pécsett élünk, színtén panelban. Két szobás, tehát a konyha is kicsi. Ezért mi asztalossal csináltattuk, aki az én saját terveim alapján kicentizte az összes helyet. Így egy kényelmes mutatós jól felszerelt konyhám lett, ahol öröm a főzés. Néztem én is IKEÁ-s bútort meg más bútorboltban kész bútorokat, de egy panelnek megvannak a maga adottságai, nem olyan mint egy családi ház. Az van ami van, és ebből kell kihozni a maximumot. Ezért döntötem az asztalos mellett és nem bántam meg. Igaz három évvel ezelőtt került 240.000 Ft-ba de én ma is így döntenék. Sok sikert.
2008. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet a flott és frappáns válaszért!
2008. dec. 5. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly készítettük a konyhabútorunkat, elősször egy asztalos ismerősünkkel megterveztettük (rajz is volt, meg minden mm-re kimérve), aztán amikor megkérdeztük, hogy mennyi lenne, azt hittem padlót fogok! 400 e Ft, de semmi extra dolog nem volt benne. Ezután fogtuk a terveinket és elmentünk egy "nevesincs" bútorüzletbe és ott 160 e Ft-ért megcsinálták és nagyon klassz lett! Ha gondolod küldhetek képeket róla!
2008. dec. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
szerintem az asztalos készítse el nekünk is asztalos csinálta és egyster
2009. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Időközben elkészült a konyhánk! Egy balatonfüredi asztalos európai színvonalúan beépítette. Nagyon patent lett és korrekt árú!
2009. febr. 13. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!